Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends Complete Edition wiosną w Europie

AKTUALIZACJA: Premiera 4 kwietnia.

Aktualizacja: Gry Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends na PlayStation 3 oraz Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition na PlayStation 4 i PS Vita zadebiutują 4 kwietnia tego roku - ogłosił wydawca, firma Tecmo Koei.

Xtreme Legends to dodatek do Dynasty Warriors 8, które debiutowało w lipcu 2013 roku. Complete Edition to konwersja na PS4 i PS Vita, zawierająca od razu wersję podstawową i rozszerzenie.

*

Oryginalna wiadomość: Tecmo Koei ogłosiło, że wiosną przyszłego roku na konsolach PlayStation 4 i PS Vita ukaże się Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends Complete Edition, czyli zbiorcze wydanie Dynasty Warriors 8 i Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends.

W tym samym okresie posiadacze konsol PlayStation 3 mogą liczyć na premierę podstawowego Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends.

Na oficjalnym blogu firmy potwierdzono, że gry otrzymają angielskie głosy. Prawdopodobnie będzie można także włączyć oryginalne, japońskie wydanie, ale na konkretne potwierdzenie trzeba poczekać do przyszłego roku.

Seria Dynasty Warriors to zręcznościowe gry akcji, w których gracze rozprawiają się z setkami wrogów na dużych polach bitew. Xtreme Legends to dodatek do Dynasty Warriors 8, który między innymi podnosi maksymalny poziom doświadczenia, dodaje nowe kostiumy dla bohaterów i wprowadza kolejne scenariusze do rozegrania.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami