The Wolf Among Us zadebiutuje dziś na urządzeniach z systemem iOS

Plus: Nowy dziennik deweloperski od Telltale Games.

Pierwszy odcinek The Wolf Among Us, nowej gry przygodowej od Telltale Games, jeszcze dziś trafi na urządzenia z systemem iOS. Gra jest kompatybilna z iPadem 2 lub nowszymi modelami, nie zadziała też na smartfonie starszym od iPhone'a 4S.

Na chwilę obecną znamy jedynie ceny w dolarach. Za jeden epizod przyjdzie zapłacić 5 dol., a za cały sezon - zestaw pięciu odcinków - 15 dol.

Gra zadebiutowała 11 października na PC, parę dni później również na PlayStation 3 i Xboksie 360. Opisywany tytuł to osadzony w fikcyjnym świecie mroczny kryminał. Rozgrywka związana jest z dokonywaniem trudnych wyborów i prowadzeniem dialogów z różnymi postaciami.

Telltale Games stworzyło również produkcję odcinkową The Walking Dead - jej drugi sezon pojawi się jeszcze przed końcem roku. Przedstawiciele studia opublikowali dziś materiał wideo, w którym opowiadają o świecie The Wolf Among Us.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami