Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes zadebiutuje wiosną przyszłego roku

Na konsolach obu generacji.

Ground Zeroes, prequel do Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku, na PlayStation 4, PS3, Xboksa 360 i Xbox One.

Cyfrową wersję wyceniono na 20 funtów (ok. 100 zł) na konsolach obecnej generacji, lub 30 funtów (ok. 150 zł) w nowej. Edycje pudełkowe ukażą się tylko na PS3 i X360, także za 30 funtów. Nie podano jeszcze cen w euro i w dolarach.

Ground Zeroes służy za wprowadzenie do nowej historii i prezentację zmienionej mechaniki rozgrywki w The Phantom Pain. Nie znamy jeszcze daty premiery tej drugiej gry.

Producent tytułu, Hideo Kojima przyznał, że projekt ma ułatwić przejście na umieszczone w otwartym świecie Phantom Pain, ale nie podał żadnych szczegółów.

„Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain wprowadza do serii znaczące zmiany, więc chciałem ułatwić graczom przejście do otwartego świata i poznanie potencjału takiego rozwiązania” - napisał w informacji prasowej.

„Zgodnie z takim założeniem, Ground Zeroes zaprojektowano jako prezentację kluczowych elementów, by gracze mogli w pełni skorzystać z nowych możliwości.”

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami