Twórcy polskiego Oozi: Earth Adventure szukają wsparcia na Steam Greenlight

„Wydanie gry jest kwestią życia i śmierci.”

Dwuosobowe studio Awesome Games poszukuje wsparcia na Steam Greenlight, starając się o publikację klasycznej platformówki Oozi: Earth Adventure na platformie dystrybucji Valve.

Aby zachęcić użytkowników do oddawania głosów, produkcja została udostępniona za darmo na oficjalnej stronie polskiego studia.

„Wydanie Ooziego na Steamie jest dla nas kwestią życia i śmierci - od tego zależy czy będziemy mieć fundusze na tworzenie kolejnych niezależnych produkcji” - napisał Marcin Draszczuk, współzałożyciel Awesome Games Studios i współtwórca gry.

„Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu rodaków uda się nam pokonać ostatnią prostą i już wkrótce nasza gra będzie dostępna w sklepie Steama” - dodał. Earth Adventure znajduje się już w pierwszej pięćdziesiątce na Greenlight.

Oozi jest klasyczną platformówką ręcznie rysowaną grafiką 2D. Opowiada historię kosmity Ooziego, który w wyniku awarii rozbija się na planecie Ziemia. Do dyspozycji gracza zostaje oddany szereg umiejętności, które posłużą do pokonania przeciwników. Twórcy czerpią inspiracje z popularnych przed lat tyułów, takich jak Super Frog, Rayman czy Earthworm Jim.

Oozi: Earth Adventure debiutowało we wrześniu ubiegłego roku na platformie Desura w wersji PC oraz na konsolach Xbox 360.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami