1

Fergal Gara z brytyjskiego oddziału Sony potwierdził oficjalnie podczas Eurogamer Expo, że w Wielkiej Brytanii ukaże się zestaw PlayStation 4 z PS Camera, drugim padem i kopią Killzone: Shadow Fall.

Informacje o podobnym zestawie pojawiały się już w sierpniu, gdy karty produktu ujawnił sklep Amazon.

Całość wyceniono na 500 euro - tyle samo, co podstawowe wydanie Xbox One. Microsoft za tę samą kwotę oferuje konsolę Xbox One, kopię Fify 14 dla zamawiających przed premierą, Kinect oraz jeden pad.

Kupując wszystkie elementy osobno, zapłacimy około 580 euro. Jak rozumiemy, już jutro Sony planuje ujawnienie kolejnych zestawów z konsolą. Gracze, którzy zdecydowali się na zakup przed premierą, będą mogli zaktualizować zamówienie.

„Ten zestaw jest limitowany, przez co trafi prawdopodobnie tylko do zamawiających przed premierą. Nowe dostawy pojawią się najpewniej po świętach” - mówi Gara.

„Wszyscy zamawiający przed premierą spodziewają się podstawowego zestawu, z konsolą, headsetem i padem. Ale po przejrzeniu detali i dostępnych opcji udało nam się zaoferować świetne zestawy” - dodaje. „Sprawiedliwe będzie, jeśli osoby znajdujące się już w kolejce będą mogły jako pierwsze skorzystać z nowych opcji.”

Skontaktowaliśmy się z polskim oddziałem Sony, które jednak „na chwilę obecną nie udziela informacji o dostępnych na premierę zestawach PS4”.

Reklama