Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Killzone Shadow Fall otrzymało rozszerzenie z trzema darmowymi mapami

Ale do dwóch potrzeba DLC Intercept.

Studio Guerrilla Games opublikowało trzy darmowe mapy do sieciowych trybów strzelanki Killzone Shadow Fall na PlayStation 4.

Mapa The Statue

Jak napisali deweloperzy na oficjalnym blogu, jedna lokacja przeznaczona jest do zmagań z innymi zawodnikami - The Statue. Dwa pozostałe miejsca - The ATAC Tower oraz The Canal - służą do gry w kooperacji.

Pierwsza mapa dostępna jest w podstawowej wersji, ale już dwie pozostałe włączą tylko posiadacze dodatku Intercept, także w samodzielnej wersji.

The Statue rozgrywa się w okolicy monumentu i zbrojowni Helghastów, a w kooperacji będziemy odpierać kolejne fale ataków wroga w bazie dronów oraz w opuszczonej elektrowni.

Killzone Shadow Fall ukazało się w listopadzie ubiegłego roku, jako tytuł startowy na PlayStation 4. Intercept wprowadza tryb kooperacji dla czterech graczy. Użytkownicy wcielają się w członków zespołu Intelligence Squad Alpha, operującego za liniami wroga. Podstawą zabawy jest ochrona konkretnych punktów na mapie przed atakami kolejnych oddziałów Helgastów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze