Zestaw gier THQ w akcji Humble Bundle

Metro 2033, Darksiders, Company of Heroes i inne za kilka dolarów.

Potwierdziły się pogłoski, o których pisaliśmy tydzień temu. Na stronie Humble Bundle ukazała się nowa paczka z grami, zawierająca 7 tytułów z oferty THQ. Kupujący sami decydują, ile są skłonni zapłacić.

W paczce THQ dostaniemy:

  • Company of Heroes (dodatkowo dwie płyty z muzyką)
  • Company of Heroes: Opposing Fronts
  • Company of Heroes: Tales of Valor
  • Metro 2033
  • Darksiders (dodatkowo soundtrack)
  • Red Faction: Armageddon (dodatkowo soundtrack)

Jeśli zdecydujemy się zapłacić więcej niż wynosi średnia, dostaniemy również Saints Row: The Third (wraz z płytą z muzyką). Obecnie kwota wynosi ok. 5 dolarów (ok. 15 zł). Kupione gry i dodatki ściągniemy za pośrednictwem sieci dystrybucji cyfrowej Steam.

Humble Bundle to inicjatywa, w ramach której gracze mogą zapłacić dowolną kwotę za zestaw gier. Początkowo promocje dotyczyły produkcji niezależnych, ale coraz częściej pojawiają się oferty z tytułami mobilnymi czy, jak teraz, dużych wydawców. Część z wpłacanej kwoty można przeznaczyć na fundacje charytatywne, takie jak Czerwony Krzyż i Child's Play.

THQ boryka się z problemami finansowymi, a ostatnio opóźniło premiery wszystkich tytułów znajdujących się w produkcji. Akcja Humble Bundle to dobry sposób na podreperowanie stanu kont, przy okazji wspierając fundacje charytatywne.

article1
Promocja potrwa jeszcze dwa tygodnie

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami