Skip to main content

Armored Core 6 - jak uzupełnić amunicję podczas misji

Skąd wziąć dodatkowe naboje i rakiety.

Broń w Armored Core 6 zużywa amunicję, której zapas często jest mocno ograniczony. Na tej stronie dowiesz się, jak uzupełnić zapasy przed trudnym starciem.


W zależności od naszego buildu oraz zamontowanego uzbrojenia, zapasy amunicji, rakiet i zestawów naprawczych mogą skończyć dość szybko podczas wykonywania misji. Przeważnie brak amunicji w jednej z broni nie jest przeszkodą, ponieważ możemy nosić nawet cztery zestawy uzbrojenia. Gorzej z zestawami naprawczymi (apteczkami), których możemy mieć przy sobie maksymalnie trzy. Na szczęście jest na to sposób.

Podczas misji możemy niekiedy natrafić na niebieskawą ikonę w kształcie sześciokątnej śrubki, jaka może unosić się w jakimś spokojniejszym miejscu - najczęściej w pobliżu punktu kontrolnego przed areną walki z bossem, pilotem AC lub mniej więcej w połowie długiego zadania. Ikona oznacza miejsce zrzutu zaopatrzenia.

Gdy tylko zbliżymy się do niebieskawej ikony, należy nacisnąć przycisk wskazany na ekranie, a uruchomi się krótka scenka, w trakcie której przyleci dron zaopatrzeniowy. Po obejrzeniu lub pominięciu scenki zauważymy, że nasze PP (zdrowie), pełny zapas amunicji i rakiet, zapas zestawów naprawczych oraz ładunki rozszerzeń zostaną w pełni uzupełnione.

UWAGA: Wznowienie rozgrywki od punktu kontrolnego również pozwoli nam uzupełnić zapasy, ale obniży nam ocenę, jaką otrzymamy po zakończeniu misji.


Zobacz także: Armored Core 6 - jak zrobić latającego mecha

Spis treści: Armored Core 6 - poradnik i najlepsze porady

Zobacz także