Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Among Us - jak zmienić wygląd postaci

Zmiana koloru i skórki, dodanie towarzysza.

W Among Us większość osób posługuje się kolorami, by identyfikować inne postacie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by delikatnie zmodyfikować wygląd sterowanej postaci - o czym piszemy w tym poradniku.

Wygląd swojej postaci zmienisz zaraz po dołączeniu do rozgrywki, na ekranie, na którym do grupy dołączają inni gracze. W tym celu zbliż się do komputera (1) i wejdź z nim w interakcję poprzez przycisk Customize (2).

W nowym oknie znajdziesz łącznie 5 zakładek. Są to kolejno kolor: Color (3), czapka: Hat (4), towarzysz: Pet (5) i skórka: Skin (6). Dzięki nim zmienisz kolor swojej postaci, jej nakrycie głowy, a także strój, z jakiego będzie korzystać. Ostatnią zakładkę, Game (7), możesz zignorować - służy ona do konfiguracji niestandardowych ustawień gier.

Jak już zapewne zauważyłeś, zakładka Pet jest pusta. By móc dodać sobie towarzysza dla postaci, wpierw musisz go kupić. W tym celu kliknij na ikonkę $ (8), by otworzyć okno z wyborem przedmiotów. Kliknięcie na którykolwiek przeniesie cię do sklepu Steam bądź platformy mobilnej, z której korzystasz.

Pamiętaj, że dokonywane tutaj zmiany są wyłącznie kosmetyczne - nie wpływają w żaden sposób na rozgrywkę czy działanie postaci.

Następnie: Among Us - czy w grze jest crossplay

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - jak dołączyć do gry

Komentarze