Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alien vs. Predator: Evolution - obcy i Predator na urządzeniach mobilnych

AKTUALIZACJA: Premiera 28 lutego.

Aktualizacja: FOX Digital Entertainment i Angry Mob Entertainment poinformowali w komunikacie prasowym, że premiera Alien vs. Predator: Evolution na iOS i Androida nastąpi 28 lutego, czyli w najbliższy czwartek.

Oryginalna wiadomość (30.01.2013): Angry Mob Entertainment opublikowało zwiastun Alien vs. Predator: Evolution. Według planów, gra ma się ukazać na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Decydujące starcie

Do wyboru będą dwie kampanie dla jednego gracza - zagramy zarówno jako obcy, jak i Predator. Obie rasy będą miały wspólnego wroga - Super Predatorów (większa wersja). Składa się bowiem tak, że na odległej planecie Super Predatory postanowiły zniewolić obcych i użyć potworów do wytępienia Predatorów. Przewidujemy ostrą jatkę, w środku której znajdą się także bezbronni ludzie w roli mięsa armatniego.

Grę zaczniemy od bycia Facehuggerem i młodym Predatorem, aby następnie przerodzić się w bestie.

Alien vs. Predator: Evolution powstaje na silniku Unity 3D. Angry Mob Entertainment na tablety i smartfony wyprodukowało do tej pory umiarkowanie udane Predators oraz znacznie już lepiej przyjęte Muffin Knight.

Tagi

Komentarze