Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake 2 - Późny wieczór: talk-show, kod do drzwi

Initiation 1. Alan w studiu nagrań.

W rozdziale Initiation, części Późny wieczór, w Alan Wake 2 przejmujesz kontrolę na drugim bohaterem, tytułowym Alanem. Rozpoczniesz w zamkniętym pokoju. Poczekaj, aż program w TV się zakończy i wejdź wtedy z nim w interakcję. Po cutscenie kieruj się do wyjścia za tabliczkami "Exit".


Na tej stronie:


Znajdź wyjscie ze studia talk-show

Drzwi na końcu korytarza są zamknięte. Kod (1) znajduje się na ścianie pierwszego pokoju (2). Wpisz cyfry 665 do elektronicznego zamka przy podwójnych drzwiach i idź dalej. Kolejne drzwi są zamknięte - przejdź do szatni przez otwarte przejście kilka kroków wcześniej na prawej ścianie.

Przeniesiesz się do zamkniętego pomieszczenia z Tablicą fabularną. Zbadaj ją, potem skorzystaj z maszyny do pisania na biurku. Ponownie wrócisz do pokoju z telewizorem i ponownie musisz z niego skorzystać. Ponownie idź do drzwi i skorzystaj z zamka. Kod do drzwi wyjściowych jest teraz zmieniony - 565.

Idź dalej. Zaraz po tym jak usłyszysz nucenie, zobaczysz na ścianie po prawej stronie mapę (3). Z jej pomocą kieruj się teraz do pokoju dozorcy (4). Otrzymasz od niego klucz do piwnicy (5).


Użyj światła, żeby się wydostać

Na końcu korytarza w piwnicy znajdziesz żółty pojemnik w oświetlonym pomieszczeniu, a w środku lampę (6). Użyj jej od razu przytrzymując klawisz akcji, by przetestować jej działanie. Użycie tego narzędzia zmienia układ pomieszczenia, w którym się znajduje i umożliwia pokonywanie przeszkód. Przejdź do kolejnego źródła światła, by ponownie skorzystać z lampy i ominąć przeszkodę w postaci siatki ogrodzeniowej. Ponownie użyj lampy, by ją załadować i przejdź przez drzwi (7).

Za drzwiami wyjdź jednymi schodami do góry, skręć w prawo i idź do pokoju z telewizorem (8) na końcu korytarza. Musisz mieć naładowaną lampę, by móc jej teraz użyć - jeśli nie jest (co wskazuje ikona w dolnym prawym rogu - przy naładowanej lampie wyświetla się ikona żarówki (9)), wróć się, i idź na balkon (10) przy schodach i jej użyj.

Gdy używasz lampy przy źródłach światła, zostaje ono wewnątrz niej przechowane. Po zakończeniu przerywnika filmowego ukończysz tą część rozdziału.

Następnie: Alan Wake 2 - Casey: stacja metra, Caldera, tunel, pociąg, rytuał

Spis treści: Alan Wake 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Alan Wake 2 - Serce: sklep, strzelba, Nightingale, znak wiedźmy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze