Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ace Ventura w Wiedźminie 3 - świetna parodia fana

Pasuje idealnie.

Okazuje się, że Ace Ventura świetnie pasuje do Wiedźmina 3. Jeden z fanów gry - oraz postaci, w którą wcielał się Jim Carey - przygotował zestawienie, która udowadnia sens połączenia.

Psi detektyw zajmuje się nie tylko eliminowaniem potworów, ale także poszukiwaniami Ciri (ale najpierw coś ważniejszego, a więc partyjka Gwinta). Okazuje się również, że wybrał Triss, a w wolnych chwilach zajmuje się dostarczaniem przesyłek.

Dzieło użytkownika o kreatywnym pseudonimie „eli_handle_b․wav” jest częścią większej serii, w ramach której Ace Ventura odwiedzał już także świat Cyberpunk 2077, gdzie również wpasował się idealnie.

„Postanowione: Ace Ventura pasuje do każdego uniwersum - komentuje jeden z oglądających. „Kolejne arcydzieło. Nie męczy cię wstawianie każdej postaci do wszystkiego?” - zastanawia się kto inny.

Autor faktycznie może pochwalić się szerokim dorobkiem. Największą popularnością cieszył się Jaś Fasola w Cyberpunk 2077, ale jest też... Władimir Putin w Half-Life 2, Leslie Nielsen w Detroit: Become Human (nasz faworyt), „Indiana Jones i Elden Ring”, a nawet Garfield odwiedzający Fallout 4.

Read this next