Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Leslie Nielsen w Detroit Become Human. Zabawna parodia dla fanów Nagiej Broni

Czy leci z nami android?

Utalentowany twórca użył fragmentów rozgrywki z Detroit: Become Human i filmów z Lesliem Nielsenem do stworzenia ciekawej parodii gry studia Quantic Dreams.

Autorem filmu jest youtuber o pseudonimie eli_handle_b.wav, specjalizujący się w tego typu montażach. Jak wyjaśnił w opisie filmu, wyciął sceny z serialu „Police Squad” (w Polsce emitowanym jako „Brygada Specjalna”) oraz filmów „Ściągany” i „Naga Broń”. Do nagrania scen w grze posłużył mod Injectable camera for Detroit: Become Human od twórcy Otis_Inf.

Krótki film szybko zdobywa popularność w sieci i od momentu premiery obejrzało go już ponad 7 tys. widzów. „Scena strzelaniny między Nielsenem i Żołnierzem jest świetna, zupełnie jak w filmie” - komentuje użytkownik Sir Pemberton. „Ten gość montuje filmy lepiej niż Marvel” - chwali pracę internauta o pseudonimie Alien. Na kanale autora można znaleźć więcej parodii wykonanych podobną techniką.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze