Eurogamer.pl

Dziś premiera polskiej strzelanki Inner Chains na PC

Jest więc nowy trailer.

Dziś premierę ma Inner Chains, horror FPS od polskiego studia Telepaths' Tree oraz firmy wydawniczej Imgn.pro. Z okazji debiutu przygotowano nowy zwiastun gry.

Tytuł zmierza - na razie - wyłącznie na PC, w cenie ustalonej na Steamie na 20 euro (ok. 85 zł). Przez pierwszy tydzień trwa promocja, w ramach której tytuł można kupić 10 procent taniej.

1

Jest mrocznie

Warto jednak pamiętać, że Cenega szykuje także wydanie pudełkowe w Polsce, w cenie 79,99 zł. Poza podstawową kopią gry, obejmuje również artbook z mrocznymi pracami autorstwa Tomasza Strzałkowskiego.

W planach są konwersje na konsole PS4 i Xbox One, lecz te ukażą się w późniejszym - na razie niesprecyzowanym - terminie.

Sfinansowana na Kickstarterze produkcja do pewnego stopnia przypomina tytuły z serii Painkiller - gdyby obniżyć tempo walki i liczbę przeciwników, ale uczynić lokacje nieco straszniejszymi.

Inner Chains osadzono w surrealistycznym, mrocznym i śmiertelnie niebezpiecznym, biomechanicznym uniwersum.

Podczas zabawy zwiedzimy zapomniane ruiny i jaskinie w górach, tajemniczy las wypełniony niebezpiecznymi stworzeniami i roślinami, a także majestatyczne świątynie, opanowane przez Rządzącą Kastę. Do tego kreatywne, „żyjące” bronie i historia w tle.

„Przed tobą tylko jeden cel: dotrzeć do mitycznego miejsca zwanego Ostatnią Nadzieją i opuścić tę chorą, zdegenerowaną, umierającą planetę raz na zawsze” - czytamy w opisie.

Reklama

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte, ale możesz kontynuować dyskusję pod innymi materiałami lub na Forum!

  • Wczytywanie...