Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedź Death Stranding 2 niemal potwierdzona. Hideo Kojima ujawnił kolejny teaser

Pokaz dziś w nocy?

Zapowiedź Death Stranding 2 podczas imprezy The Game Awards zdaje się być już nieunikniona. Hideo Kojima opublikował kolejny tajemniczy teaser, zapowiadający nową produkcję.

Japoński deweloper kontynuuje charakterystyczną kampanię enigmatycznych wpisów, wrzucając do sieci plakat, przedstawiający przyciemniony zarys kobiety. W podpisie tweeta widnieje zestaw z pozoru prostych, a jednak trudnych do rozgryzienia pytań. „»Kto«, »gdzie«, »jak«, a teraz »dlaczego«”- zapytał Kojima.

Jeszcze większą ciekawość internautów wzbudził fakt, że na teaser zareagował sam Geoff Keighley - przyjaciel dewelopera i jednocześnie organizator The Game Awards. „To są dobre pytania Hideo. To są dobre pytania” - czytamy w odpowiedzi. Pokaz nowego tytułu od studia Kojima Productions zdaje się być więc pewnym punktem programu gali.

Z podobną sytuacją mieliśmy już do czynienia w zeszłym tygodniu. Dokładnie 2 grudnia Hideo Kojima opublikował w sieci tweeta z trzema symbolami, nawiązującymi stylistyką do właśnie Death Stranding. Istnieje oczywiście szansa, że każdy z opublikowanych do tej pory teaserów nawiązuje do nowego IP, opracowywanego we współpracy z Microsoftem.

W ramach przypomnienia, The Game Awards wystartuje dziś w nocy o godzinie 1:30 czasu polskiego. W tym roku wydarzenie będzie nieco krótsze, a więc powinniśmy nastawić się na transmisję trwającą około dwie godziny. Najważniejsze informacje odnośnie imprezy znaleźć można w poświęconym jej artykule.

Read this next