Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xiaomi Black Shark 2 Pro - firma ujawni gamingowy smartfon 30 lipca

Z procesorem Snapdragon 855 Plus.

Na początku roku zadebiutował telefon Xiaomi Black Shark 2, stworzony przede wszystkim z myślą o graczach. Już 30 lipca chińska firma zaprezentuje nową wersję modelu - z dopiskiem Pro.

Będzie to drugi smartfon, po Asus ROG Phone 2, z zapowiedzianym niedawno układem Snapdragon 855 Plus. Oferuje on ponad 4 procent więcej mocy CPU i 15 procent większą wydajność GPU.

Podstawowy model Black Shark 2

Nie wiadomo jeszcze nic na temat innych elementów modelu Pro, ale można spodziewać się raczej kosmetycznych zmian - na przykład innych wersji kolorystycznych czy odmiennego wyglądu tylnego panelu.

Pierwszy Black Shark 2 oferuje ekran AMOLED o przekątnej 6,4 cala i baterię 4000 mAh. Aparat z tyłu to 48 Mpx i 12 Mpx, a obiektyw selfie oferuje 20 Mpx. Urządzenie występuje w wersji z 6, 8 i 12 GB pamięci RAM.

Xiaomi Black Shark 2 nie pojawił się w oficjalnej dystrybucji w Polsce, więc nie wiadomo, czy wersja Pro trafi do sklepów. Telefon będzie zapewne dostępny w serwisach aukcyjnych, tak jak oryginalny model - jego globalna edycja kosztuje obecnie około 2100 zł.

Źródło: GSM Arena

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
iOS
O autorze
Komentarze