Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Xbox studzi nadzieje przed pokazem. Niespodzianek nie będzie

Choć wciąż jest na co czekać.

W środę odbędzie się konferencja Xbox Developer_Direct, poświęcona produkcjom Microsoftu. Nie powinniśmy jednak oczekiwać niespodzianek - na pokazie pojawią się tylko cztery zapowiedziane tytuły.

Emocje graczy ponownie ostudził sam Aaron Greenberg - wiceprezes działu Xbox - w odpowiedzi na wpis jednego z dziennikarzy. „Xbox Developer_Direct już w tym tygodniu, dlatego przypominam, żebyście nie nastawiali się na więcej lub mniej niż cztery obiecane zapowiedzi. W innym wypadku ryzykujecie rozczarowaniem” - napisał na Twitterze niejaki Parris.

Czy mogę polubić tę wiadomość kilka razy?” - spytał w odpowiedzi Greenberg, cytując jednocześnie swój wcześniejszy wpis, w którym zapowiedział, że pokaz potrwa około 45 minut. Przypomniał też, iż firmie zależy przede wszystkim na możliwie najbardziej przejrzystym komunikacie odnośnie gier, których gracze powinni się spodziewać. Wygląda więc na to, że nie mamy co liczyć na chociażby strzępek informacji o premierze Starfield.

Przypomnijmy, że Xbox Developer_Direct odbędzie się 25 stycznia o godzinie 21:00. Podczas prezentacji dowiemy się więcej o czterech zapowiedzianych wcześniej tytułach. Mowa więc o Redfall, Minecraft Legends, The Elder Scrolls Online oraz Forza Motorsport. Co ważne, ostatnia z wymienionych produkcji otrzyma w czwartek swój własny pokaz, podczas którego poznamy zapewne szczegóły o samochodach i torach dostępnych w grze.

Komunikat Greenberga jasno wskazuje, że na jutrzejszym pokazie nie usłyszymy nic o Starfield. Zgodnie z zapowiedziami Bethesdy, kosmiczny RPG otrzyma własną konferencję, która - wedle niedawnych doniesień - powinna odbyć się już niedługo.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze