Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Datę premiery Starfield poznamy już niedługo - zapewnia Bethesda

Studio uspokaja.

Na jednym z oficjalnych kont Instagram Bethesdy pojawił się interesujący komunikat. Wygląda na to, że oficjalną datę premiery Starfield poznamy już niedługo.

Zapewnienie pochodzi konkretnie z profilu Instagram oddziału Ameryki Łacińskiej. „Z każdym dniem Starfield jest coraz bliżej. Jesteś jednym z tych, którzy eksplorują, czy wolisz skupić się na głównej misji?” - głosi wpis pod najnowszym zdjęciem.

Pod tym samym postem znajdziemy wiele komentarzy, a wśród nich bezpośrednie pytania o wyczekiwaną datę premiery. Firma postanowiła zaspokoić ciekawość jednego z fanów i opublikowała następującą odpowiedź:

Datę premiery ujawnimy już niedługo. Aktualnie przygotowujemy specjalne wydarzenie poświęcone grze”. Wygląda więc na to, że zapowiadany przez Bethesdę pokaz może odbyć się w przeciągu następnych tygodni.

To istotna wiadomość, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę niedawne doniesienia o rzekomym przesunięciu premiery gry na drugą połowę 2023 roku. Zamieszanie spotęgował dodatkowo fakt, że w karcie Steam poświęconej produkcji znajdziemy informację o tym, że zostanie udostępniona już wkrótce.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że 25 stycznia odbędzie się impreza Xboksa oraz Bethesdy, podczas której poznamy więcej szczegółów o innych produkcjach dewelopera. Wśród tytułów, o których usłyszymy przyszłym tygodniu, znajdą się między innymi Redfall, Forza Motorsport i The Elders Scrolls Online.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Starfield

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze