Skip to main content

Długa prezentacja Forza Motorsport już w ten czwartek

Microsoft zaprasza na pokaz.

Już w czwartek odbędzie się transmisja Forza Monthly, podczas której deweloperzy zaprezentują więcej nowości z nadchodzącego Forza Motorsport. Biorąc pod uwagę długość wcześniejszych streamów, możemy spodziewać się show trwającego ponad godzinę.

Prezentacja odbędzie się na Twitchu, 26 stycznia o godzinie 18:00 czasu polskiego. Chociaż twórcy nie ujawniają na ten moment, jakie dokładnie kwestie zostaną poruszone podczas transmisji, to możemy spodziewać się między innymi informacji o samochodach dostępnych w grze, torach oraz przede wszystkim daty premiery tytułu.

Forza Monthly nie będzie jednak najprawdopodobniej dotyczył tylko Forza Motorsport. Możemy się także spodziewać zapowiedzi nowości w Forza Horizon 5. W przypadku gry z otwartym światem również nie wiemy, co dokładnie planują zaprezentować deweloperzy.

Warto dodać, że na dzień wcześniej, czyli w środę, gigant z Redmont planuje transmitować konferencję Xbox Developer Direct. Chociaż jest to pokaz - jak nazwa wskazuje - przeznaczony bardziej dla twórców gier, to możemy spodziewać się informacji o różnych tytułach z oferty firmy, takich jak Redfall, Minecraft oraz Fallout 76.

Wiadomo także, że na pokazie nie usłyszymy nic o Starfield. Twórcy ze studia Bethesda mają ponoć szykować tak dużo nowych informacji, że produkcji zostanie poświęcona osobna konferencja. Wygląda więc na to, że Microsoft planuje w tym roku bardziej skupić się na nowych grach ekskluzywnych, niż miało to miejsce w 2022.

Read this next