Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wybrańcy zagrają w Suicide Squad: Kill the Justice League jeszcze w listopadzie

Będą zamknięte testy.

Warner Bros. otworzyło zapisy do zamkniętych testów alpha Suicide Squad: Kill the Justice League. Te odbędą się w okresie od 30 listopada od 4 grudnia.

„Należy pamiętać, że gra jest nadal jest rozwijana, a ten test zaoferuje wyłącznie mały wycinek określonej sekcji w kampanii i nie będzie prezentował ostatecznie/pełnej jakości” - ostrzega wydawca.

Chęć udziału można zgłaszać na oficjalnej stronie, wybierając dowolną platformę sprzętową: PC, PlayStation 5 lub Xbox Series X/S i odpowiadając na kilka pytań na temat ulubionych gier i gatunków. Testy rozpoczną się 30 listopada o godzinie 13:00 polskiego czasu i potrwają do 4 grudnia, do 21:00.

Co ważne, przed przystąpieniem do zabawy konieczne będzie podpisanie umowy o poufności, więc nie należy spodziewać się wycieku materiałów z rozgrywki. Głównym celem jest najwyraźniej sprawdzenie infrastruktury sieciowej przy większym obciążeniu.

W Suicide Squad: Kill the Justice League - w pełną wersję - zagramy samotnie lub w kooperacji przeznaczonej dla maksymalnie czterech osób. Nie zabraknie rozgrywki i postępów międzyplatformowych, ale nie jest obecnie jasne, czy te funkcje i tryby będą dostępne w wersji alpha.

Po licznych opóźnieniach, obecna data premiery ustalona została na 2 lutego przyszłego roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Suicide Squad: Kill the Justice League

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze