Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wulgarna wiewiórka Conker pojawi się w Project Spark

Na Xbox One i Windows 8.1

Microsoft opublikował trailer z fragmentami rozgrywki, przedstawiając epizodyczną grę platformową Conker's Big Reunion, która zostanie opublikowana wkrótce jako część programu Project Spark.

Popularna przed laty postać z platformówek legendarnego studia Rare powraca tym samym po wielu latach przerwy. Wulgarną wiewiórkę widzieliśmy ostatnio w Conker: Live & Reloaded z 2005 roku.

Do włączenia Big Reunion potrzebny będzie Project Spark w wersji Xbox One lub Windows 8.1.

Program pobrać można za darmo, ale kolejne odcinki dostępne będą po opłaceniu transakcji cyfrowej, za około 20 zł (za całość). Premiera pierwszego epizodu 23 kwietnia.

Project Spark to głównie aplikacja służąca do tworzenia własnych gier. Microsoft opublikuje także zestaw 350 obiektów związanych z Conkerem, za około 40 zł.

Big Reunion rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z Conker's Bad Fur Day, a fabuła skoncentruje się na zaległym rachunku, jaki nasz bohater musi zapłacić w lokalnym barze.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze