Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

World of Warcraft dostanie „battle pass”. Tyle, że całkowicie darmowy

Blizzard prezentuje mechanikę Trading Post.

Blizzard zapowiedział wprowadzenie do World of Warcraft nowej mechaniki Trading Post, przypominającej znane z wielu innych gier „przepustki bojowe”. Różnica polega na tym, że w kultowym MMO nie będzie to wymagało od gracza żadnych dodatkowych opłat.

Jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi, gracze będą mogli wykonywać miesięczne aktywności w zakładce „Dziennik podróżnika”, za które zostaną nagrodzeni specjalną walutą Trader’s Tender. Następnie będzie można ją wykorzystać, aby kupić unikalne przedmioty kosmetyczne, wierzchowce i zwierzęcych towarzyszy.

Oferta sklepu będzie się zmieniała co miesiąc, regularnie przynosząc graczom nowe wyzwania i oczywiście przedmioty do zdobycia. Twórcy zapewniają, że nagrody za aktywności nie będą ograniczały się jedynie do obecnej zawartości World of Warcraft - z czasem zostaną wprowadzone również całkiem nowe „kosmetyki”.

Dwa sklepy, które pojawią się w świecie gry

W świecie gry pojawią się dwie placówki Trading Post - jedna w okolicy Dzielnicy Magów miasta Stormwind, a druga obok Twierdzy Grommasha w Origrimmarze. Wszystkie dostępne aktualnie produkty będzie można zobaczyć nawet bez wchodzenia do ekranu handlu - przedmioty kosmetyczne obejrzymy na ustawionych dookoła manekinach, zwierzęcy towarzysze będą biegać dookoła, a na dostępne wierzchowce rzucimy okiem w stajni.

Obecnie Blizzard nie informuje, kiedy nowa mechanika zostanie wprowadzona do gry. Wiadomo jedynie, że wkrótce pojawi się na serwerach testowych, a finalny sposób funkcjonowania sklepu może ulec zmianie. Podano również, że Trading Post nie będzie dostępny w World of Warcraft Classic, czyli wersji gry opartej na starszych dodatkach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

World of Warcraft: Dragonflight

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze