Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - barwniki: zmiana wyglądu i kolorów

Wykorzystanie barwników, by zmienić wygląd postaci, ekwipunek kosmetyczny.

Dziś niemalże każdy tytuł pozwalający na stworzenie własnej postaci umożliwia także zmianę jej wyglądu - zarówno podczas jej tworzenia, jak i dostosowania ekwipunku. To samo tyczy się gry Wolcen, gdzie w tym celu wykorzystuje się barwniki, by zmieniać kolorystykę elementów ekwipunku postaci.

Barwniki (1) w grze wypadają z pokonanych stworów. Gdy zostaną zebrane, wystarczy otworzyć okno ekwipunku przy pomocy klawisza I i kliknąć na nie prawym. Zostaną aktywowane i odblokowane do wykorzystania.

By je wykorzystać, wystarczy otworzyć okno ekwipunku kosmetycznego, za pomocą klawisza B. W nowo otwartym oknie wybrać możemy element ekwipunku, którego wygląd chcemy zmienić (2), by móc potem dostosować jego skórkę (3). Skórki odblokowywane są automatycznie, gdy po raz pierwszy podniesiemy dany typ przedmiotu.

Po wybraniu skórki można przejść do zakładki Barwniki (4), gdzie wybrać będzie można kolorystykę poszczególnych elementów przedmiotu. Na koniec wystarczy tylko kliknąć na przycisk Zatwierdź (5), by zmiana kosmetyczna została zapamiętana. W ten sposób zmienić można całkowicie wygląd noszonych przez postać elementów pancerza.

Następnie: Wolcen - zlecenia: czym są i jak je wykonywać

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - korzystanie z osłony, tarcza energetyczna

Komentarze

More On Wolcen: Lords of Mayhem

Najnowsze artykuły