Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin i eliksiry. Parodia fanów dowodzi, czym grozi przedawkowanie mikstur

Geralt przygotowuje się do bitwy.

Grupa Viva La Dirt zaprezentowała następny odcinek parodii Wiedźmina o nazwie Witcher Logic. Najnowszy epizod koncentruje się na eliksirach.

Wideo kontynuuje wydarzenia z poprzedniego materiału. Geralt i Jaskier dotarli do szopy, gdzie najprawdopodobniej skrywa się bestia, odpowiadająca za zabójstwo podróżników, których ciała znaleziono w lesie.

Jak przystało na wiedźmina, Biały Wilk postanawia odpowiednio przygotować się do walki z potworem, co sprowadza się do zażycia pomocnych eliksirów. Jak jednak dowodzą twórcy parodii, skonsumowanie zbyt dużej ilości mikstur może odnieść skutek odwrotny do zamierzonego.

Witcher Logic to internetowy serial, który ukazuje cykl Wiedźmin w krzywym zwierciadle. Odpowiadający za poszczególne epizody youtuberzy z grupy Viva La Dirt bazują nie tylko na grach CD Projektu, ale również produkcji Netflixa.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze