Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wczesna wersja Sociable Soccer trafiła na Steam

Duchowy następca Sensible Soccer.

Wczesna wersja Sociable Soccer jest już dostępna na Steamie. Produkcję wyceniono na 20 euro, a więc około 85 zł. Twórcy zaznaczają, że cena prawdopodobnie nie ulegnie zmianie.

Pełna wersja ma ukazać się za nie więcej niż 4 miesiące. Finalny produkt trafi także na konsole PS4 i Xbox One, a także na Nintendo Switch.

Sociable Soccer to duchowy następca gry Sensible Soccer z lat 90. Za projekt odpowiada ten sam główny projektant - Jon Hare. Obydwie produkcje charakteryzuje czysto zręcznościowe podejście do tematu piłki nożnej. Nie ma tu miejsca na realizm.

Warto przypomnieć, że pod koniec 2015 roku anulowano zbiórkę na Kickstarterze na ten właśnie tytuł - powodem był brak zainteresowania ze strony odbiorców. Mimo kłopotów, grę udało się jednak rozbudować.

Zobacz na YouTube

Wczesna wersja oferuje ponad 1000 klubów i reprezentacji, a także ponad 30 tys. piłkarzy. Do tego tryb rywalizacji lokalnej - multiplayer sieciowy zostanie zaimplementowany niedługo.

Są też różne ligi, edytor postaci, a w przyszłości pojawią się systemy turniejowe i rozbudowane elementy społecznościowe.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sociable Soccer

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze