Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Skok w pustkę: komputer kwantowy

Ostatnia część misji 404.

Misja główna, która staje się dostępna po zakończeniu zadania fabularnego o nazwie Powrót do domu, w którym odwiedzaliśmy dom Skye Larsen. Pierwszym krokiem jest udanie się do budynku Blume.

Przeskanuj teren i włam się do jednej z kamer w środku, po czym przejmij jeden z kilku dronów (1).

Zleć nieco na dół i odszukaj kratkę wentylatora (2), którą możesz otworzyć. Kiedy to nastąpi przeleć do następnego pomieszczenia.

Kontynuuj lot odnajdując kolejne miejsce przelotu oraz otwierając klatki wentylatorów. W końcu dotrzesz do komputera (3), do którego się włam.


Włamanie do komputera kwantowego

Kiedy to nastąpi zerwij połączenie z dronem i zacznij kierować się w stronę budynku, gdzie znajduje się komputer kwantowy.

Zlokalizuj boczną bramę (4), najlepiej z drona, i włam się do kamery w środku pomieszczenia.

Z prawej strony jest pułapka (5), którą uzbrój. Kiedy wejdzie w nią strażnik aktywuje się układ z prądem, dzięki czemu będziesz mógł otworzyć drzwi z lewej strony.

Wróć do agenta - teraz wystarczy dostać się przez boczną bramę na teren ośrodka (np. korzystając z drona użytkowego), wbiec przez bramę i udać się do drzwi (6) z prawej.

Dostaniesz się do laboratorium kwantowego. Włam się do jednej z kamer z lewej, a potem do drona z prawej. W ten sposób znajdziesz się w pomieszczeniu z łączami elektrycznymi. Poprzestawiaj łącza tak, żeby prąd dotarł do głównego węzła (7) na górze. Kiedy mechanizm się odsłoni włam się do niego.

Wróć do agenta i wejdź do pomieszczenia ze sztucznym mózgiem. Zakradnij się do dwóch strażników i wyeliminuj ich po cichu, po czym włam się do konsoli (8). Następnie włam się do drugiego drona w pomieszczeniu po drugiej stronie lokacji i również tam rozwiąż łamigłówkę z prądem. Włam się do systemu, a po puszczeniu prądu wejdź w interakcję z drugą konsolą (9).

Kiedy to nastąpi ukryj się za jakąś osłoną (np. przy schodkach) i poczekaj, aż do środka wejdzie kilku strażników. Możesz próbować się do nich zakradać (10) i eliminować po kolei lub ostrzelać zza osłony.

Po walce udaj się do centralnego korytarza, który prowadzi do sali ze Skye Larsen. Po wysłuchaniu dwóch głosów zdecyduj czy zechcesz oszczędzić (11) Skye czy też ją zabić (12). Po dokonaniu decyzji opuść laboratorium oraz budynek - jeśli wybrałeś drugą opcję, to będziesz musiał jeszcze minąć lub pokonać oddział nowych strażników.

Następnie: Watch Dogs Legion - Luka w pancerzu: rozbrojenie pułapki

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Powrót do domu: Skye Larsen

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze