Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Valorant - jak kupić broń dla sojusznika

Kupno broni dla innego gracza, prośba o kupno broni.

Jak wielokrotnie już wspominaliśmy, Valorant to gra drużynowa - ścisła współpraca pomiędzy graczami jest tutaj bardzo ważna. Tyczy się to także finansów, gdyż gra pozwala w prosty sposób zakupić ekwipunek dla innego gracza - w niniejszym rozdziale wyjaśniamy, jak tego dokonać.

Cała sytuacja możliwa jest oczywiście wyłącznie na początku rundy, podczas fazy zakupów. Jeśli któremuś sojusznikowi nie idzie zbyt dobrze, będzie mógł poprosić resztę drużyny o zakup konkretnej broni. Wszyscy członkowie drużyny otrzymają wtedy komunikat głosowy, a także stosowną informację na czacie (1).

By kupić sojusznikowi broń wystarczy otworzyć okno sklepu za pomocą klawisza B i odnaleźć osobę, która prosiła o ekwipunek. Przy jej ksywie wyświetli się informacja o żądaniu, wraz z przyciskiem zakupu ekwipunku (2) . Jeśli klikniesz we wspomniany przycisk, gracz otrzyma od ciebie ekwipunek.

Miej na uwadze fakt, iż samemu też możesz prosić o broń - wystarczy tylko kliknąć prawym przyciskiem myszy na egzemplarz, który chcesz otrzymać od sojuszników, by otrzymali oni taki sam komunikat. Jeśli ktoś przychyli się do twojej prośby, broń wskoczy do twojego ekwipunku.

Warto w miarę możliwości korzystać z tej funkcji, szczególnie jeśli wiesz, że gracz będzie w stanie zrobić użytek z oferowanego ekwipunku. Pamiętaj - im lepiej wyposażony każdy gracz, tym większa szansa twojej drużyny na zwycięstwo.

Następnie: Valorant - Vanguard: problemy z zabezpieczeniami gry

Spis treści: Valorant - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Valorant - broń: wyrzucanie i podnoszenie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Valorant

PC

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze