Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Unravel 2 - poziom 4: Nightswimming (sekrety)

Wszystkie znajdźki na czwartym etapie.

Sekret #1

Pierwszy sekret maskotki zabiorą same na początku rozdziału podczas cutscenki.


Sekret #2

Drugi sekret jest bardzo łatwo przeoczyć. Znajduje się na wielkim pniu pochylonego drzewa w dziupli (1). Dziupla jest niewidoczna, dopóki do niej nie wejdziesz. Najpierw więc rozdziel maskotki na gałęzi powyżej i rozhuśtaj jedną nich. Przestrzeń w dziupli się rozświetli, a ty zabierzesz sekret.


Sekret #3

Trzeci sekret znajduje się we wnętrzu spróchniałego drzewa (2) tuż przed ruinami budynku. Do środka dostaniesz się wyłącznie z lewej strony powalonego pnia, więc po zeskoczeniu na drzewo udaj się najpierw w lewo w stronę korzenia. Stamtąd wejdziesz do środka pnia i zabierzesz sekret.


Sekret #4

Czwartą znajdźkę znajdziesz nad rozlewiskiem pod złamanym konarem (3). Żeby jej sięgnąć, musisz najpierw rozdzielić bohaterów i jedną z nich zawiązać włóczkę na gałęzi (4). Naciągnij ją mocno, w przeciwnym razie gałąź się nie złamie. Potem drugą postacią zsuń się w dół i rozhuśtaj tak, by chwyciła skarb.


Sekret #5

Piąty skarb lewituje nad jeziorem, tuż przy paliku (5). Żeby go zdobyć, zarzuć lasso na haczyk na paliku (6) i odpowiednio rozbujaj postać.Sekret #6

Ostatnią znajdźkę bohaterowie zabiorą automatycznie w trakcie filmiku na koniec etapu.


Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Unravel Two

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze