Skip to main content

Unravel 2 - poziom 1: Foreign Shore, poziom 2: Hideaway (sekrety)

Wszystkie znajdźki na pierwszym i drugim etapie.

W Unravel 2 do zdobycia są w sumie 43 sekrety, które można znaleźć na wszystkich siedmiu poziomach.

Poniżej znajdziesz wszystkie znajdźki i sekrety, które są do zdobycia na pierwszym etapie gry o nazwie Foreign Shore.

Na pierwszym poziomie znajdziesz jedynie dwa sekrety. Oba otrzymasz automatycznie podczas cutscenek. W drugim etapie będziesz mógł z kolei odkryć sześć sekretów.


Poziom 1 - Foreign Shore (2 sekrety)

Sekret #1

Na pierwszym poziomie znajdziesz jedynie dwa sekrety. Oba otrzymasz automatycznie podczas cutscenek. Pierwszy z nich dostaniesz chwilę po uruchomieniu gry. Wystarczy, że pozwolisz swojej maskotce poznać towarzysza.


Sekret #2

Drugi sekret otrzymasz z kolei na końcu etapu, również w trakcie cutscenki. Twoi bohaterowie wejdą po schodach do latarni i po otwarciu drzwi zabiorą skarb. Na razie nic więcej nie musisz robić. Sekret ląduje w twojej puli znajdziek.


Poziom 2 - Hideaway (6 sekretów)

Sekret #1

Pierwszy sekret na drugim poziomie dostaniesz automatycznie podczas cutscenki. Na samym początku uruchomi się filmik, w którym jedna z postaci zabierze znajdźkę.


Sekret #2

Drugi skarb znajduje się w szybie wentylacyjnym za rurą (1). Najpierw opuść jedną z postaci i przeskocz na ziemię. Uważaj na to, by włóczka nie była zbyt długa, bo twoją postać śmiertelnie porazi prąd. Potem już tylko odbijaj się od ścian i zdobądź sekret.


Sekret #3

Trzecia znajdźka znajduje się w parku na placu zabaw. Zobaczysz ją zaraz po wyjściu ze zjeżdżalni. Znajduje się na ściance wspinaczkowej(2). Żeby jej sięgnąć, zarzuć lasso o punkt (3) i wybij się na ściankę. Teraz wystarczy się tylko od niej odbić i znajdźka jest twoja.


Sekret #4

Czwarty sekret znajdziesz w szybie wentylacyjnym w szafce po lewej stronie(4). Najpierw rozdziel postacie i jedną wskocz do hydrantu z gorącą parą. Ciśnienie wyrzuci ją w górę, a Ty postaraj się wylądować na górnej ściance jednego z szybów wentylacyjnych. Potem już tylko rozbujaj towarzysza, który został na dole tak, by sięgnął po świecącą kulę.


Sekret #5

Piąta znajdźka znajduje się na samym końcu szybu wentylacyjnego (5). Ponownie rozdziel postacie. Jedna trzyma towarzysza, druga zjeżdża na dół. Uważaj na pełzający tutaj ognik, bo zginiesz momentalnie. Na dole złap się wystającego punktu(6) i rozhuśtaj tak, żeby zabrać sekret.Sekret #6

Przy ostatnim skarbie nie musisz podejmować żadnych czynności. Dostaniesz go automatycznie w czasie wyświetlania filmiku na końcu etapu. Twoje postacie zabiorą sekret same.


Read this next