Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono plany na dodatki do The Sims 4. Wilkołaki wracają do gry?

Dodatków nigdy za wiele.

Electronic Arts ujawniło plany na najbliższe miesiące, jeśli mowa o nadchodzących rozszerzeniach The Sims 4. Wygląda na to, że wróci między innymi możliwość grania jako wilkołak.

Opublikowany na Twitterze materiał wideo nie obfituje w szczegóły, lecz zwiastuje trzy dodatki o różnych rozmiarach na następne dwa miesiące: maj i czerwiec. Wszystkie otrzymały wspólną nazwę: Seize the Night. Łączy je właśnie tematyka nocy i mroku.

Mniejsze pozycje to dwa pakiety przedmiotów: Chic Nights Out oraz Cozy Nights In. W pierwszym mowa o ubiorach odpowiednich na wypady po zachodzie słońca, w drugim – o meblach i wyposażeniu domów.

Bardziej intrygujący jest trzeci dodatek, Go Wild. Szczegóły są skąpe, lecz krótki teaser prezentuje pełnię nad miasteczkiem Oasis Springs. Jest też odległe wycie, potęgujące spekulacje.

Wilkołaki nie będą nowością w cyklu, lecz ostatnio widzieliśmy je w cenionym rozszerzeniu Supernatural do The Sims 3. Fani serii od dawna dopraszają się o ich powrót. Zwłaszcza że podobnych opcji nie brakuje: są już wampiry, syreny, duchy, czarodzieje, kosmici czy roboty.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze