Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono pierwsze obrazki z Gry o Tron od studia Telltale - raport

Znane twarze.

W sieci pojawiła się galeria zrzutów z ekranu, pochodzących podobno z Gry o Tron od studia Telltale Games - przygodowej produkcji na licencji serialu o tym samym tytule.

Obrazki opublikował na Twitterze użytkownik „Lifelower”, ale zostały one szybko usunięte. Ujawnione sceny przedstawiają aktorów znanych z ekranów telewizorów: Tyriona, Cersei czy Margaery.

Wygląda na to, że ujawniono także przedstawicieli klanu Forrestertów, w których wcielimy się w sześcioczęściowej serii. Odwiedzimy nie tylko rodzinne ziemie, ale także King's Landing i Mur, starając się zachować linię krwi w czasie wojny domowej.

Część wydarzeń rozegra się w siedzibie rodziny w Ironrath w Wolfswood, gdzie Forresterowie kontrolują lukratywny handel drewnem, co nie podoba się rywalom z domu Whitehill.

Akcja rozpocznie się w okolicach zakończenia trzeciego sezonu serialu telewizyjnego, czyli w drugiej połowie książki „Nawałnica mieczy”. Twórcy planują objąć około rok wydarzeń, do startu piątego sezonu i połowy książki „Taniec ze smokami”.

Premiera pierwszego odcinka jeszcze w tym roku, na PC, Macach, PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One oraz iOS.

Read this next