Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zapowiada darmowy weekend z Rainbow Six Siege

Przygotowania do operacji.

Ubisoft poinformował, że sieciowa strzelanka Rainbow Six Siege będzie dostępna za darmo w ten weekend, w ramach oczekiwania na premierę kolejnego dodatku DLC.

Serwery będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych na PC, PS4 i Xbox One:

  • PC: od 2 lutego (19:00) do 5 lutego (22:00),
  • PS4: od 2 lutego (19:00) do 6 lutego (19:00),
  • Xbox One: od 2 lutego (09:01) do 6 lutego (08:59).

Do zabawy wieloosobowej na konsolach potrzebne będzie PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold, ale gra oferuje też potyczki z botami.

W tych okresach dostępne będą wszystkie mapy, tryby rozgrywki i postacie z pełnej wersji produkcji. Jeśli Rainbow Six Siege przypadnie nam do gustu, będziemy mogli nabyć grę o połowę taniej, zachowując także wszelkie osiągnięte postępy.

Wszystko to w ramach próby zainteresowania graczy drugim rokiem wsparcia sieciowej strzelanki. Ten rozpocznie się wraz z rozszerzeniem Velvet Shell i finałem turnieju Six Invitational - 5 lutego.

Jedną z nowości w dodatku będzie Szakal - kolejna postać. Jest przedstawicielem hiszpańskich sił specjalnych. Skupia się przede wszystkim na tropieniu pozycji przeciwnika i wyposażony jest w gogle, które podświetlają ślady stóp oponentów w polu widzenia.

Poza tym w DLC pojawi się zaprezentowana niedawno mapa Coastline. Lokacja osadzona jest na terenie nocnego klubu na hiszpańskiej Ibizie. Rozgrywka toczyć się będzie w trakcie ewakuacji budynku.

Twórcy przygotowują jeszcze DLC poświęcone siłom specjalnym z Polski, Hong Kongu oraz Korei Południowej. Tradycyjnie poza operatorami zawierać mają też zlokalizowane w poszczególnych krajach poziomy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze