Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy strzelanki Paranautical Activity szukają wsparcia na Kickstarterze

AKTUALIZACJA: Zbiórka zakończona sukcesem.

Aktualizacja: Kampania na rzecz Paranautical Activity zakończyła się sukcesem - udało się zebrać 12,5 tys. dol. Cel ustalono na skromne 10 tys., a dodatkowe fundusze pozwoliły na odblokowanie jednego z celów dodatkowych - gra otrzyma wsparcie dla Oculus Rift.

*

Oryginalna wiadomość: Strzelanka z losowo generowanymi poziomami - Paranautical Activity - jest już dostępna w sprzedaży w wersji beta, ale twórcy ze studia Code Averice rozpoczęli kampanię na Kickstarterze, celem zebrania dodatkowych 10 tys. dol.

Dodatkowy czas i pieniądze zostaną przeznaczone na stworzenie nowych wrogów, przedmiotów, bossów i poziomów. Wśród celów rozszerzonych wymienia się wsparcie dla Oculus Rift (12 tys. dol.), tryb kooperacji (20 tys.) i rozgrywki sieciowe (30 tys.).

W czerwcu tego roku wydawało się już, że Paranautical Activity znalazło wydawcę w postaci Adult Swim. Pomysł szybko jednak przepadł, gdy okazało się, że strzelanka stara się dostać na Steam poprzez program Greenlight, co nie spodobało się nowemu partnerowi. Twórcy muszą więc znaleźć inne źródło finansowania, by dokończyć projekt.

Najniższa kwota, gwarantują kopię gry, wynosi 8 dol. (ok. 26 zł), ale klucz otrzymamy dopiero po zakończeniu kampanii. Wersję beta za 20% więcej (ok. 32 zł) kupić można także na stronie producenta, na PC, Maca i Linux.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze