Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Śródziemie: Cień Wojny opisują plany na cztery DLC

Pierwsze w listopadzie.

Twórcy Śródziemie: Cień Wojny opisali w szczegółach plany na nadchodzące dodatki DLC do gry. Pierwsze rozszerzenie - Plemię Rzezi (Slaughter Tribe) - ukaże się jeszcze w listopadzie.

Już w grudniu zadebiutuje za to Plemię Rozboju (Outlaw Tribe). Oba tegoroczne rozszerzenia wprowadzają tytułowe plemiona do systemu Nemezis, z epickimi i legendarnymi orkami, nowymi elementami wyposażenia dla Taliona, monumentami oraz obozami wroga.

Eltariel

Później - w lutym - wcielimy się w zabójczynię Eltariel, w ramach fabularnego dodatku pod tytułem Ostrze Galadrieli (Blade of Galadriel).

Za pomocą dwóch ostrzy powalczymy z Nazgûlami, przeciągniemy na stronę gracza kolejnych orków i odblokujemy skórkę głównej bohaterki do wykorzystania w podstawowej kampanii.

Listę rozszerzeń kończą Pustkowia Mordoru (Desolation of Mordor), w maju przyszłego roku. To także treści rozszerzające opowieść, a gracze wcielą się w Baranora, wykonującego nowe misje już po upadku Minas Ithil.

Zobacz: Śródziemie: Cień Wojny - Poradnik, Solucja

Razem z krasnoludem Torvinem zbudujemy nowe wyposażenie, w tym tarczę, rękawice czy specjalny łańcuch. Odwiedzimy też całkiem nowy region świata - pustynię Lithlad. Ukończenie DLC także pozwoli grać jako Baranor w podstawowej kampanii.

Wszystkie dodatki dostępne są bez dodatkowych opłat w ramach przepustki sezonowej, ale rozszerzenia będzie można kupić osobno. Nieco bardziej rozbudowane Pustkowia Mordoru będą droższe.

Jednocześnie warto przypomnieć, że razem z debiutem Plemienia Rzezi ukaże się także darmowa aktualizacja, wprowadzającą między innymi nieskończone Shadow Wars.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze