Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Saints Row 4 o supermocach i przyczynie wprowadzenia do gry kosmitów

Nowy dziennik deweloperski.

Twórcy ze studia Volition opublikowali kolejny dziennik deweloperski, w którym opowiadają o supermocy bohatera gry Saints Row 4 oraz o kosmitach.

- Jedną z najwcześniej wprowadzonych nowości były supermoce - powiedział Jim Boone, starszy producent. - Sprawiają one, że rozgrywka jest zupełnie innym doświadczeniem, gdy możemy wykonywać ogromne skoki i aktywować super-prędkość. Zaczęliśmy jednak myśleć o tym, że skoro mamy takie moce i walczymy ze zwykłymi gangsterami, to zbalansowanie walki będzie bardzo trudne.

Stąd właśnie pomysł na wprowadzenie do gry kosmitów, dzięki którym potyczki będą stanowić większe wyzwanie. Jeden z projektantów wypowiadający się w filmie zaznacza, że również dzięki obecności obcych, w grze pojawią się naprawdę niezwykłe bronie - laserowe karabiny czy wyrzutnia czarnych dziur.

Deweloperzy podkreślają też, że nieistotne jest ile gier z otwartym światem obecnie znajduje się na rynku, czy ukaże się w przyszłości. Ich zdaniem Saints Row jest doświadczeniem niepowtarzalnym.

Saints Row 4 zadebiutuje już 23 sierpnia, pojawi się na PS3, Xboksie 360 i PC.

Saints Row 4 - Dziennik deweloperski
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze