Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Elden Ring pracują nad niezapowiedzianą grą

Na razie nikt nie wie, co to jest.

Wygląda na to, że szanowane studio FromSoftware ma w planach coś więcej, niż Armored Core 6: Fires of Rubicon oraz fabularne rozszerzenie przebojowego Elden Ring. Niestety nikt nie wie, czym może być tajemniczy projekt.

Spekulacje wywołał jeden z głównych pracowników FromSoftware, który zaktualizował portfolio na swoim profilu w serwisie LinkedIn o nowe informacje. Twórca zaznaczył, że obejmuje obecnie stanowisko producenta przy „nieogłoszonym projekcie”, który najwyraźniej nie ma nic wspólnego z wcześniej zapowiedzianymi grami japońskiego studia.

Do wpisu w serwisie LinkedIn dotarł użytkownik Twittera o pseudonimie Timur222. Możemy potwierdzić te doniesienia, a wspomniany pracownik FromSoftware jak dotąd nie usunął informacji ze swojego profilu.

Co więcej, z wpisu producenta wynika, że nad „niezapowiedzianym projektem” pracuje już od ponad roku. Pozostałe tytuły wymienione w portfolio wskazują, że niemal na pewno nie chodzi ani o dodatek do Elden Ring, ani o powrót serii Armored Core. Nie mamy jak dotąd żadnych wskazówek, więc tajemniczy projekt może okazać się tak naprawdę wszystkim - od nextgenowej aktualizacji którejś z wcześniej wydanych produkcji po zupełnie nową markę.

Należy mieć na uwadze, że nowy projekt najprawdopodobniej znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju, więc nie należy spodziewać się żadnych konkretów w najbliższym czasie. Najistotniejsze jest jednak to, że twórcy Elden Ring mają w planach znacznie więcej niż dodatek Shadow of the Erd Tree oraz nowe Armored Core.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze