Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Destiny 2 przepraszają za niesłuszne bany i rozdają walutę

O wartości 45 dolarów.

Studio Bungie przeprasza niesłusznie zbanowanych graczy Destiny 2, wręczając każdemu prezent w ramach zadośćuczynienia - równowartość 45 dolarów w wirtualnej walucie.

„Szczerze przepraszamy za sytuację, która musiała być frustrująca” - napisano w wiadomości wystosowanej przez takich użytkowników, cytowanej przez Toma Warrena z serwisu The Verge. „Razem z małą liczbą innych graczy, twoje konto zostało nieumyślnie oznaczone jako modyfikujące funkcje klienta gry”.

„Podczas gdy zdecydowana większość takich detekcji jest autentyczna, w ekstremalnych przypadkach może zostać wywołana nie z winy gracza” - dodano. „Błąd wykryto jako część prowadzonego audytu tego procesu i zareagowaliśmy tak szybko, jak to tylko możliwe, by zweryfikować oznaczone konta i cofnąć niepoprawne przypadki”.

Co zapewne ważne, Bungie dodaje, że wprowadziło już stosowną aktualizację, by podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Twórcy Destiny 2 wyjątkowo agresywnie walczą z oszustami, więc nie będzie zapewne większą niespodzianką, że do podobnego wydarzenia doszło już w 2017 roku.

Nie jest obecnie jasne, jak długo zbanowani byli pechowcy tym razem, lecz hojny prezent w postaci 5 tysięcy jednostek Srebra powinien złagodzić cierpienia i - być może - skłonić do powrotu na serwery.

Wydaje się, że Destiny 2 ma w ostatnim okresie spore problemy z przeróżnymi problemami. Kilka tygodni temu gracze odkryli, jak instalować dowolne perki na broniach, przez co - dla przykładu - granatniki mogły strzelać niczym strzelby. Nieco później spore ataki DDoS sprawiły, że serwery odmawiały posłuszeństwa, a w trybie Gambit królowali niewidzialni napastnicy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Destiny 2

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze