Skip to main content

Twórcy CoD Warzone obiecują wzmożoną walkę z cheaterami - reakcja na krytykę fanów

„Oszukiwanie nie będzie tolerowane”.

Infinity Ward opublikowało na Twitterze komunikat w sprawie cheaterów w grach Call of Duty Warzone i Modern Warfare. Deweloperzy obiecują kontynuowanie walki z nieuczciwymi graczami.

„Oszukiwanie nie będzie tolerowane. W drodze są kolejne fale banów. Jeżeli twoje konto zostało zablokowane, jest to kara za nieautoryzowaną manipulację danymi gry. Nie daj się skusić pozbawionych skrupułów usługom, które oferują cheaty i modyfikacje, są nieuczciwe” - napisano.

Zespół wymienił też niedozwolone aplikacje. Zabronione jest używanie edytorów, które wyposażają postać w nieposiadane przedmioty, a także z aimbotów (wspomagają celowanie) oraz narzędzi zmieniających statystyki i wygląd tekstur (co wpływa na widoczność).

Oświadczenie to reakcja na rosnące niezadowolenie fanów, którzy zwracają uwagę, że Call of Duty Warzone i Modern Warfare wypełnione są oszustami (przykłady ich działań ujawniane są w mediach społecznościowych). Gracze domagają się zdecydowanych kroków ze strony deweloperów.

Glad to see nothings been done from r/CODWarzone

Komunikat nie spodobał się jednak wszystkim. Internauci podkreślają, że to kolejne już obietnice, które - jak się obawiają - nie znajdą pokrycia w rzeczywistości. Proszą studio Infinity Ward, by od słów przeszło do czynów.

Źródło: Reddit

Read this next