Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzeci odcinek gry Hitman debiutuje w przyszłym tygodniu

Misja w Marrakeszu.

Studio Io-Interactive poinformowało, że trzeci odcinek gry akcji Hitman zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, 31 maja, przenosząc akcję do marokańskiego Marrakeszu.

Deweloperzy zapewniają, że powstała lokacja „pełna życia i atrakcji”. Przygotowano miasto z bocznymi uliczkami, charakterystycznymi ryneczkami na wolnym powietrzu, kafejką i dachami idealnymi dla strzelców wyborowych.

Celem misji jest jednak konsulat Szwecji, wyróżniający się minimalistyczną, skandynawską architekturą, zbudowany ze szkła, betonu i drewna.

W środku placówki musimy znaleźć i wyeliminować Clausa Strandberga, trudniącego się finansowaniem niejasnych interesów. W samym centrum miasta jest za to tymczasowy sztab generała Reza Zaydana, którego „odwiedzimy” w drugim zadaniu.

„Po wielkim pokazie mody w Paryżu i obszernych terenach Sapienzy widzieliśmy, że musimy stworzyć coś wyjątkowego” - przyznaje Travis Barbour z Io-Interactive.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Jak można się spodziewać, Marrakesz będzie także okazją do ukończenie masy nowych kontraktów i pobocznych wyzwań czy scenariuszy w trybie Eskalacji.

O ile oderwiemy się od dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3, także debiutującego 31 maja.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze