Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trwa łatanie Wiedźmina 3. CD Projekt wypuścił kolejny hotfix

Kolejne łatki w nowym roku.

Wiedźmin 3 na PC doczekał się kolejnego szybkiego hotfixa, który naprawia część błędów, z jakimi borykała się ta wersja gry. Lista poprawek jest dość krótka, a na większą aktualizację przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Wydaliśmy kolejną poprawkę do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC. Hotfix poprawia ogólną stabilność i wprowadza usprawnienia do trybu fotograficznego i języka arabskiego w grze, a także usuwa błędy związane z zatruciem, Steam Deck i nie tylko. Wersja gry się nie zmieni” - czytamy na Twitterze.

Łatka nie jest dostępna na konsolach, ale w komentarzu pod oryginalnym postem twórcy zapewniają, że zespół CD Projektu pracuje nad poprawkami na wszystkich platformach i dostarczy je tak szybko, jak to możliwe. Kolejnych aktualizacji powinniśmy spodziewać się po Nowym Roku.

Deweloperzy zachęcają do bezpośredniego kontaktu z zespołem pomocy technicznej oraz zgłaszania wszelkich napotkanych błędów, co możecie zrobić za pośrednictwem oficjalnej strony. Znajdziecie tam rozwiązania najczęstszych problemów oraz opcję przesłania zgłoszenia dotyczącego każdej z platform, na których ukazała się gra.

Next-genowa aktualizacja Wiedźmina 3 przyniosła sporo zmian i nowości, jednak gracze na PC oraz konsolach poprzedniej generacji borykają się z wieloma problemami uprzykrzającymi zabawę. Jeszcze nie wszystkie błędy zostały rozwiązane, ale - jeśli wierzyć twórcom - powinno to być już tylko kwestią czasu.

Read this next