Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trine 2 ukaże się także na PlayStation 4

W wersji Complete Story.

Na oficjalnym blogu PlayStation potwierdzono, że kooperacyjna gra platformowa Trine 2 ukaże się także na PlayStation 4. Premiera 29 listopada.

Plotki o takiej wersji produkcji studia Frozenbyte pojawiły się już kilka dni temu, gdy wpis z tytułem znaleziono wśród uczestników imprezy DigiExpo w Finladii.

Deweloper wyjaśnia, że Trine 2 na PS4 zadebiutuje w wersji Complete Story, składającej się z 20 poziomów w podstawowej kampanii oraz dodatku Goblin Menace i etapu Dwarven Caverns, dostępnym wcześniej tylko na Wii U.

„PlayStation 4 pozwala zaszaleć w kwestii grafiki, więc zaoferujemy oprawę w 1080p i w 60 klatkach na sekundę” - zapewnia przedstawiciel producenta. „Co więcej, przewidujemy wsparcie dla steroskopowego 3D!”

Trine 2 debiutowało w grudniu 2011 roku, na PC, PS3 i X360. Gracze mają do wyboru trzy postacie: czarodzieja, łotrzyka i rycerza. Bohaterowie wspólnie przemierzają świat fantasy, rozwiązując zagadki za pomocą umiejętności specjalnych.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze