Skip to main content

Trailer kampanii fabularnej Call of Duty Black Ops 6 przygotowuje na masę akcji. Jest też data premiery

Powracają znane twarze.

Pokaz Xbox Games Showcase dość niespodziewanie otworzył zwiastun kampanii fabularnej Call of Duty: Black Ops 6. Na scenie pojawił się sam Phil Spencer, żeby potwierdzić coś, co już właściwie wiedzieliśmy - czyli że gra będzie dostępna w dniu premiery w abonamencie Xbox Game Pass. A skoro już o premierze mowa, to wypadnie ona 25 października 2024 roku.

Kampania przenosi nas do lat 90. ubiegłego wieku, tuż po zakończeniu Zimnej Wojny, a dokładniej w trakcie I wojny w Zatoce Perskiej. Powrócą twarze znane fanom cyklu, między innymi Frank Woods i Russell Adler. Swoją rolę odegrają też najwyraźniej prawdziwe postaci historyczne.

Trailer kampanii potwierdza, że w grze będzie mnóstwo akcji, szpiegowskiego działania pod przykrywką oraz... prania mózgu. Tego ostatniego powinni się spodziewać miłośnicy tej podserii Call of Duty.

Zobacz na YouTube

Długość kampanii nie jest znana, ale graczy zrażonych trzygodzinną przygodą z ostatniego Call of Duty uspokajamy, że raczej będziemy mieli do czynienia z bardziej standardowym wymiarem dla serii (czyli zapewne jakieś 7 godzin).

Oprócz kampanii, gra zaoferuje też oczywiście tryb wieloosobowy oraz Zombies.

Zobacz także