Skip to main content

Call of Duty: Black Ops 6 to „świeży start dla każdego”. Nie przeniesiemy skinów z Modern Warfare

Wyjątkiem będzie Warzone.

Call of Duty: Black Ops 6 zostało już oficjalnie zapowiedziane, a Activision dzieli się kolejnymi szczegółami rozgrywki. Produkcja ma być całkowicie „świeżym startem dla każdego”, bez opcji przeniesienia skinów i innych elementów z poprzednich odsłon.

Nie są to z pewnością dobre wieści dla kolekcjonerów, ale decyzja jest sensowna. Jak wyjaśnia Miles Leslie - reżyserka kreatywna gry - dzięki temu strzelance uda się zachować poważniejszy ton i narrację, co byłoby trudne, gdyby w dniu premiery tryb multiplayer zasypała fala Operatorów przebranych za klaunów, zwierzęta, czy postacie z innych, mniej lub bardziej poważnych dzieł kultury.

Oczywiście będziemy dodawać różne rzeczy już po premierze. Wiemy, że gracze to lubią, więc postaramy się znaleźć naprawdę fajne elementy, także takie powiązane z Black Ops” - uspokaja Leslie.

Brak opcji przeniesienia swoich zdobyczy z Modern Warfare 2 i 3 dotyczy trybu multiplayer oraz Zombie, ale CoD Warzone rządzi się już swoimi prawami. W przypadku darmowej strzelanki żadnych ograniczeń w zawartości nie będzie.

Gracze mogą już zamawiać preordery, aby zdobyć dodatkową zawartość.

Ważne jest dla nas, aby każdy mógł doświadczyć uniwersum Black Ops w odpowiedni do tego sposób, tzn. ucząc się broni i sprzętu charakterystycznych dla tej epoki, poznając innowacje w rozgrywce, jak i doświadczając charakterystycznego styl Black Ops” - wyjaśniono dodatkowo na stronie gry.

Call of Duty: Black Ops 6 zadebiutuje 25 października tego roku na PC oraz konsolach obu generacji. To także pierwsza odsłona cyklu, która trafi na premierę do abonamentu Game Pass. Przed premierą warto się jednak przygotować, ponieważ pobranie całej zawartości gry na Xboksach ma wymagać nawet 300 GB miejsca na dysku.

Zobacz także