Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Towerfall w styczniu na PC

Zręcznościowa platformówka z konsoli Ouya.

Twórca niezależnej platformówki Towerfall na konsolę Ouya poinformował w rozmowie z serwisem ShackNews, że gra w wersji PC zadebiutuje najpewniej w styczniu przyszłego roku.

Pierwotnie premierę zaplanowano na lato 2013 roku, ale deweloper potrzebuje więcej czasu na dokończenie dodatkowej zawartości. Przygotowuje między innymi dwa nowe modele łuczników, pięć poziomów i kolejne bronie.

Produkcja Matta Thorsona uważa się za jeden z lepszych tytułów na konsoli z Androidem - w myśl określenia „system seller”, opisującego aplikacje, które mogą skłonić do zakupu sprzętu.

Towerfall bazuje na prostych zasadach - na arenę wkracza maksymalnie czterech łuczników, wychodzi tylko jeden. Całość przedstawiono w dwóch wymiarach, w oprawie stylizowanej na klasyczne „piksele”. Poniżej gameplay z gry, prezentujący minimalistyczne podejście i szybką rozgrywkę.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły