Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależne TowerFall Ascension otrzyma dodatek Dark World

Premiera na początku 2015 r.

Niezależna, wieloosobowa gra „łucznicza” - TowerFall Ascension - otrzyma na początku przyszłego roku dodatek Dark World na PC i PlayStation 4 - ogłosił twórca, Matt Thorson.

Rozszerzenie wprowadzi kolejne mapy, postacie, power-upy czy tryby rozgrywki.

„Stosujemy określenie »dodatek«, a nie DLC, ponieważ rozszerzamy grę we wszystkich kierunkach, nie oferując tylko małych nowości” - napisano na blogu PlayStation.

Wśród innowacji znajdą się zdalnie detonowane strzały i Prism Arrows, zamykające trafionych przeciwników w magicznym więzieniu.

Pojawi się też nowy łucznik w purpurowym stroju. Cztery mapy umieszczono w tytułowym Dark World, z ostatnią wieżą losowo generującą poziomy.

Jedną z wprowadzanych opcji zabawy będzie umożliwienie grania jako duch po śmierci naszego łucznika. Jako zjawa otworzymy znajdujące się na mapie skrzynie z bombą, mogąc zemścić się na swoim zabójcy.

„Kolorowy świat TowerFall Ascension to jednak świetne miejsce, by pogrzebać czyjeś marzenia o byciu wielkim bohaterem i poczęstować go strzałą w kolano!” - napisał w recenzji Łukasz, narzekając na brak opcji rywalizacji w sieci.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze