Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Total War: Arena dostępne dla wszystkich do 4 grudnia

We wczesnej wersji.

Creative Assembly uruchomiło wczoraj otwarty tydzień z wczesną wersją Total War: Arena. W ramach akcji do 4 grudnia sieciową produkcję mogą sprawdzić wszyscy zainteresowani.

Aby rozpocząć zabawę, z oficjalnej strony internetowej projektu należy pobrać aplikację wydawcy - firmy Wargaming.net - i za pomocą programu zainstalować grę.

Oddział gotowy do boju

Osoby, które podczas wydarzenia zapoznają się z tytułem, uzyskają dostęp do zamkniętych testów beta. Poza tym dostaną za darmo trzy jednostki premium poziomu czwartego - kawalerię pomocniczą Rzymian, barbarzyńskich mieczników oraz grecki oddział włóczników.

Twórcy przygotowali także kilka dodatkowych atrakcji. Przez cały otwarty tydzień gracze mogą liczyć na bonusowe punkty doświadczenia i kredyty otrzymywane w trakcie zmagań.

Odpowiedzialni za projekt deweloperzy nie ukrywają, że celem akcji jest sprawdzenie serwerów na dużej grupie użytkowników.

- Otwarty tydzień to ekscytujący krok w rozwoju gry. Jesteśmy wdzięczni naszym oddanym graczom, którzy są częścią rozwoju tytułu i zapraszamy nowych, aby społeczność rosła - stwierdził w rozesłanej do mediów informacji prasowej Gabor Beressy, dyrektor Total War: Arena.

Produkcja jest nietypową odsłoną serii, stawiającą na rozgrywkę sieciową i współpracę. Każdy gracz kontroluje tylko trzy oddziały, a w jednej drużynie może znajdować się maksymalnie dziesięć osób.

Obecna wersja oferuje frakcje Rzymian, Greków i Barbarzyńców, jedenastu historycznych przywódców oraz dziewięć map. Lokacje osadzone są między innymi w Termopilach i na terenie Wału Hadriana.

Finalna edycja Total War: Arena będzie grą Free to Play.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Total War: Arena

PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze