Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Startują zamknięte testy beta sieciowego Total War: Arena

Strategiczna MOBA.

Studio The Creative Assembly poinformowało, że darmowa strategia Total War: Arena wkracza dzisiaj w fazę zamkniętych testów wersji beta.

Polscy kibice

Nowy etap rozwoju produkcji podkreśla publikacja kolejnej aktualizacji o nazwie Fury of Arminius, wprowadzającej następną frakcję, dowódcę i mapę.

Wspomniany lider to - jak można się domyślić - pan Arminius, walczący u boku swoich barbarzyńców. Szczegóły w zwiastunie poniżej.

Wprowadzona mapa to Rubikon, czyli pierwsza lokacja z przeprawą przez rzekę. Zmieniono też balans rozgrywki i wprowadzono poprawki błędów wykrytych podczas testów wersji alpha. Detale znaleźć można na oficjalnym blogu.

Chęć przystąpienia do zamkniętej bety można natomiast zgłaszać na stronie produkcji.

Arena zapowiedziano w marcu 2013 roku, jako darmową produkcję na PC, koncentrującą się na sieciowych walkach dwóch zespołów - w skład każdej drużyny wchodzi dziesięciu graczy.

Każdy z zawodników kontroluje trzy jednostki wojowników, dowodzone przez legendarnych przywódców. Zgodnie z zasadami gatunku MOBA, w czasie każdej potyczki od nowa zbieramy punkty doświadczenia.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze