Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kupujący Total War: Rome 2 otrzymają wczesny dostęp do MOBA Total War: Arena

Oraz 15 dol. wirtualnej gotówki do wykorzystania.

Gracze, którzy kupią Total War: Rome 2, otrzymają wczesny dostęp do testowej wersji innego projektu Creative Assembly - darmowego MOBA Total War: Arena.

Co więcej, posiadacze strategii dostaną też bonusowe przedmioty - Legion Armoury - oraz 15 dol. wirtualnej gotówki, wykorzystywanej w transakcjach cyfrowych.

Choć Total War: Arena określane jest jako MOBA, twórcy podkreślają, że ich tytuł nie ma wiele wspólnego z League of Legends czy Dota 2, choć nie zdradzają szczegółowo, na czym ta różnica polega.

„Najpotężniejsi generałowi w historii świata i ich armie spotkają się na ubitej ziemi w walkach drużynowych” - reklamowano produkt w marcu.

Gatunek MOBA (albo ARTS) to drużynowa hybryda gry akcji i strategii czasu rzeczywistego. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny. Celem jest zniszczenie głównej budowli kryjącej się w głębi bazy drużyny przeciwnej.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze