Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

This War of Mine: The Little Ones zadebiutowało na PC

Niespodziewana premiera.

Dzisiaj na PC ukazało się The Little Ones - rozszerzenie do stworzonej przez polskie studio 11 bit gry This War of Mine, dostępny dotychczas tylko na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Na Steamie dodatek kosztuje 9,99 euro (około 44 zł) ale do 8 czerwca DLC można kupić o 10 procent taniej.

Dzisiejsza premiera jest dużą niespodzianką. Do tej pory nie wiadomo było, kiedy rozszerzenie zadebiutuje na komputerach osobistych.

- Liczymy, że wydanie DLC do TWoM będzie miało znaczący wpływ na nasze tegoroczne wyniki - stwierdził Grzegorz Miechowski, prezes studia 11 bit.

- Światowe statystyki pokazują, że tego typu płatne dodatki kupowane są przez 10-20 proc. nabywców wersji podstawowej gry. Nie widzimy powodów, żeby w naszym przypadku statystyki miałyby się różnić - dodaje.

Rozszerzenie wprowadza sporo zmian do mechanizmów rozgrywki znanych z podstawowej wersji This War of Mine. Gracze kierują tym razem nie dorosłymi cywilami, a dziećmi. Cel pozostał jednak ten sam: przetrwać w mieście pogrążonym w wojennym chaosie.

Deweloperzy ze studia 11 bit mają też w planach wydanie dodatku platformach mobilnych. Data premiery wersji na smartfony i tablety nie jest na razie znana.

Cover image for YouTube videoThis War of Mine: The Little Ones - PC trailer

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

This War of Mine

Android, iOS, PC, Mac, Nintendo Switch

This War of Mine: The Little Ones

PS4, Xbox One

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze