Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Settlers zadebiutuje w marcu, wkrótce zamknięte testy

Jest też nowy zwiastun.

Ubisoft ujawnił datę premiery The Settlers, czyli pierwszej od dawna odsłony uznanej serii strategii. Gra zadebiutuje 17 marca na PC poprzez Epic Games Store i platformę wydawcy.

Natomiast w dniach 20-24 stycznia odbędzie się zamknięta beta, do której można zapisać się na oficjalnej stronie internetowej projektu. Uczestnicy testów zapoznają się z samouczkiem, dwiema frakcjami i dwoma trybami zabawy - 1 na 1 i 2 na 2.

The Settlers to próba zresetowania cyklu. Projekt inspirowany jest trzecią i czwartą odsłoną serii - twórcy obiecują „świeże spojrzenie” na znaną formułę rozgrywki. Tytuł powstaje na silniku Snowdrop Engine, który zapewni „nowy wizualny punkt odniesienia” w gatunku strategii.

Cover image for YouTube videoWITAJCIE W THE SETTLERS

Produkcja zaoferuje kampanię dla pojedynczego gracza, tryb szturmu i wariant potyczki z opcją zmagań przeciwko sztucznej inteligencji lub innym użytkownikom W planach trzy frakcje, każda z unikalnym wyglądem, stylem zabawy i tłem fabularnym.

Na razie ujawniono jedno stronnictwo - Ellari, a więc ugrupowanie, które zmuszone do ucieczki z ojczystych ziem musi znaleźć nowe terytoria do osiedlenia.

Gra ukaże się w wydaniu standardowym i dwóch specjalnych - w skład cyfrowej edycji deluxe wejdą bonusy do wykorzystania w produkcji, a w fizycznej wersji Explorer znajdą się wybrane utwory muzyczne ze ścieżki dźwiękowej, litografie i wspomniane dodatki elektroniczne.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Settlers (2022)

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze